Wallgram zamieni zdjęcia Instagramu w tapety iPhone'a

Wallgram zamieni zdjęcia Instagramu w tapety iPhone’a

Wallgram

Jeśli należycie do tych, którzy lubią zmieniać tapety w iPhone’ie na bieżąco dostosowując je czy to do humoru, czy to do po prostu dla samego faktu poszukiwania czegoś nowego to mamy na to łatwiejszy sposób. Właśnie dla takich osób powstał Wallgram. Wallgram jest nie tylko swoistym bankiem pełnym zdjęć, on wykorzystuje zdjęcia Instagramu dodane przez znajomych, aby stworzyć piękne tapety z efektem paralaksy.

Niesamowitą funkcją aplikacji Wallgram jest to, że katalog jest dosłownie nieograniczony. Co więcej możesz korzystać nie tylko ze zdjęć dodanych przez Ciebie lub Twoich znajomych, ale również poprzez zakładkę “zwiedzania” przeszukiwać zdjęcia wszystkich użytkowników przez hasztagi.

Wallgram aplikacja

Więc jeśli chcecie zdjęcie Times Square w Nowym Jorku, kota, czy pianki na kawie latte to wszystko możecie znaleźć w Wallgram – co więcej nie będą to te same zdjęcia, które można już znaleźć na Google. Wśród ponad 50 milionów zdjęć przesyłanych do Instagramu codziennie, nigdy nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem oryginalnej tapety.

Oczywiście, zdjęcia Instagramu nie są wystarczająco duże, aby korzystać z nich jako tapeta iPhone’a bez odrobiny dopracowania ich, więc aplikacja Wallgram ma ładny sposób wyglądały dobrze w wysokiej rozdzielczości wyświetlacza Retina.

Aplikacja Wallgram jest dostępna do pobrania z App Store, w cenie 1,79 EUR. Do korzystania z niej niezbędne jest konto na Instagramie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld