Według tego komponentu następny iPhone może być jednak inny

Według tego komponentu następny iPhone może być jednak inny

Published by in iPhone on Maj 14th, 2012

Tacka na karty SIM, która została ujawniona przez jednego z dostawców części na początku tego miesiąca nie wskazywała, że iPhone 5 może znów nie być tak długo wyczekiwanym przeprojektowanym modelem i przypominać swoich dwóch poprzedników – iPhone’a 4 i 4S.

Jednak ten nowy komponent w postaci gniazda słuchawkowego, które wyciekły przez tego samego dostawcę wskazuje, że nowy iPhone może mieć rzeczywiście zupełnie nowy wygląd. Przynajmniej tak można powiedzieć o jego wnętrzu i po tym właśnie elemencie, który jest bardzo różny od tego w obecnych iPhone’ach. Na opublikowanym zdjęciu widoczna jest taśma, do której ma być przyłączony głośnik rozmów, gniazdo słuchawek oraz przewody anteny WiFi. W obecnych modelach wyjście słuchawkowe jest połączone z kontrolą głośności i przełącznikiem wyciszenia.

Oczywiście, ten element nie mówi nam za dużo o tym jak iPhone 5 będzie wyglądać, ale mówi nam jedno – nowe urządzenie będzie się różnić od swoich poprzedników. Jeśli nowe urządzenie miałoby utrzymać podobny wygląd – jak obawiano się wcześniej w tym miesiącu – jest mało prawdopodobne, że jego wewnętrzne tak znacząco by się zmieniło.

To pewnie nie jeden z wielu komponentów  iPhone’a 5 jakie zobaczymy przed jego oficjalną prezentacją, a w ciągu najbliższych tygodni spodziewamy się ich coraz więcej.© 2018 AppleWorld
Loading...