Wico i Goophone chcą szybciej pokazać się na rynku wypuszczając klon iPhone'a 6

Wico i Goophone chcą szybciej pokazać się na rynku wypuszczając klon iPhone’a 6

Published by in iPhone on Lipiec 16th, 2014

Wico i6_klon iPhone 6

Na kilka miesięcy przed oczekiwaną premierą następnej generacji iPhone’a 6, funkcjonalne klony tego modelu już zaczynają się pojawiać na Chińskim rynku telefonów komórkowych. Jeden z pierwszych klonów Wico i6 odkryty przez 86DIGI został już nawet przedstawiony na dwuczęściowym wideo.

Podobnie jak większość klonów, Wico i6 jest dość szczegółową kopią oryginału, z autentycznym wyglądem etykiet FCC i charakterystycznym logo firmy Apple. Telefon ściśle naśladuje prawdopodobną stylizację 4.7-calowego iPhone’a 6 w cienkiej obudowie, która mieści boczny przycisk zasilania i podłużne przyciski głośności.

Wico nie jest jednak jedynym producentem klonów gotowych do wejścia na czarny rynek telefonów komórkowych. Chiński ekspert od klonowania, firma Goophone zapowiedziała także (poprzez GizChina.com), że przygotowuje się do premiery Goophone i6 w sierpniu, przed oczekiwaną wrześniową premierą Apple iPhone’a 6.

goophone_i6

GooPhone również zapożycza swoją stylizację z opublikowanych już plotek dotyczących wyglądu iPhone’a 6 i łączy go z czterordzeniowym chipsetem Mediatek MT6582, 1 GB pamięci RAM i 13-megapikselowym aparatem z tyłu. Podobnie do poprzednich klonów, Goophone i6 jest zasilany przez system operacyjny Android.© 2018 AppleWorld