Will.i.am wypuścił dodatek do aparatu iPhone'a z wysuwaną klawiaturą

Will.i.am wypuścił dodatek do aparatu iPhone’a z wysuwaną klawiaturą

C.4 “Modern Look” for iPhone 4/4S

Nawiązując do weekendowej informacji, że gwiazda Black Eyed Peas Will.i.am wprowadzi nową przystawkę do aparatu iPhone’a, The Telegraph poinformował, że gadżet “i.am+” właśnie się pojawił.

Produkt, który będzie dostępny w cenie 199 funtów za model C.4 “współczesny” i 299 funtów za model V.4 “vintage” przeznaczony jest do iPhone’a 4 i 4S. Model V.4 zawiera również wysuwaną klawiaturę i trafi do sprzedaży 6 grudnia . Akcesoria korzystają z aparatu wbudowanego w iPhone’a i zawierają wymienne obiektywy do standardowych zdjęć, efektu rybie oko oraz funkcji photo zoom. Bardziej zaawansowane modele C.5/V.5 będą pasowały do iPhone’a 5 i będą posiadać 14-megapikselowy sensor i lampę flash. Jego premiera nastąpi dopiero w przyszłym roku.

V.4 “Vintage Look” for iPhone 4/4S

Gadżetowi towarzyszyć będzie dedykowana aplikacja, która zmieni sprzęt w coś, co gwiazda nazywa “social photo experience”. Będzie ona również umożliwiała łatwy dostęp do przechowywania zdjęć na indywidualnym koncie “i.am”. Tak jak w przypadku innych aplikacji i akcesoriów, ekran sterowania pozwala użytkownikom na zmianę trybów fotografowania, zastosowanie filtrów w czasie rzeczywistym, kontrolę wbudowanej lampy błyskowej, edycję zdjęć lub dodanie podpisu.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld
Loading...