Wizualizacje oparte o rzekome schematy konstrukcyjne pokazują szafirowego iPhone'a 6

Wizualizacje oparte o rzekome schematy konstrukcyjne pokazują szafirowego iPhone’a 6

Published by in iPhone on Marzec 31st, 2014

iPhone 6_koncepcja

W ubiegłym tygodniu japoński magazyn MacFan opublikował rzekome schematy 4,7-calowego oraz 5,7-calowego iPhone’a 6. Francuska strona internetowa Nowhereelse.fr wraz z grafikiem Martinem Hajkiem, wzięli te schematy w swoje ręce tworząc trójwymiarowe renderingi “iPhone’a Air”.

iphone6c_renders_screengrab

Wizualizacje pokazują ultracienkiego iPhone’a 6, który jest cieńszy co najmniej o 0,5 mm od aktualnego iPhone’a 5S, który ma grubość 7,6 mm. Koncepcja telefonu posiada zaokrąglone krawędzie i zaokrąglone przyciski, podobne do pierwszych modeli iPhone’a. Inne istotne elementy projektu to wyświetlacz od krawędzi do krawędzi ekranu, matowe, metalowe boki a wszystko oczywiście zabezpieczone szafirowym szkłem.

iPhone-6

Wiarygodność źródła rysunków nie jest znana, więc te informacje mogą nie być wiarygodne jeśli chodzi o wygląd kolejnej generacji iPhone’a 6. Inne wizualizacje iPhone’a 6 oparte na wcześniejszych plotkach wyobrażały sobie smartfona jako urządzenie inspirowane iPodem Touch.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje iPhone 6 jeszcze tej jesieni i będzie on posiadał większy wyświetlacz, możliwe że wykonany z szafiru, ulepszony procesor i ulepszone funkcje aparatu.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld