Wstępne zamówienia na iPhone'a 7 i 7 Plus mogą ruszyć od 9 września

Wstępne zamówienia na iPhone’a 7 i 7 Plus mogą ruszyć od 9 września

Published by in iPhone on Lipiec 28th, 2016

iphone-7-vs-iphone-6s-00-800x600

W trakcie weekendu znany z wycieków dotyczących telefonów komórkowych Evan Blass poinformował, że iPhone 7 i 7 Plus trafi do sprzedaży w tygodniu od 12 września. Po krótkim czasie, naprostował tą informację, że sprzedaż ruszy w piątek, 16 września. Dzisiaj Blass poszedł dalej i poinformował, że wstępne zamówienia na nowy telefon rozpoczną się od piątku, 9 września.


Apple zazwyczaj prezentuje najnowszego iPhone’a parę dni przed rozpoczęciem wstępnych zleceń. W związku z tym, że dzień 5 września jest w USA świętem pracy, to jest prawdopodobne, że wtorek, 6 września będzie dniem imprezy medialnej Apple na której zostanie zaprezentowany iPhone 7. Terminy zbiegają się mniej więcej z tradycyjnym terminarzem Apple. W ubiegłym roku firma Apple zaprezentowała nowego iPhone’a w dniu 9 września, a wstępne zamówienia ruszyły od 12 września.

Blass jest dobrze znany z wycieków danych i zdjęć nowych telefonów z Androidem długo przed oficjalnymi premierami. Parę dni przed przewidywanym tygodniem premiery iPhone’a 7 i 7 Plus, wyjawił, że nazwy kodowe nowych smartfonów Apple’a to “Sonora” i “Dos Palos”.

Od tegorocznych modeli iPhone’ów nie oczekuje się znaczących zmian wizualnych poza utratą gniazda słuchawkowego. Mówi się, że wprowadzenie nowych, istotnych funkcji nastąpi w ramach premiery jubileuszowego modelu iPhone’a 8. Od 4,7-calowego iPhone’a 7 oczekuje się również lepszej kamery i optycznej stabilizacji obrazu, podczas gdy 5,5-calowy iPhone 7 Plus może uzyskać podwójny obiektyw aparatu i 3 GB pamięci RAM.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...