Wyciekły zrzuty ekranu nowej wersji Outlooka dla komputerów Mac

Wyciekły zrzuty ekranu nowej wersji Outlooka dla komputerów Mac

Office Mac 2011

Minęło sporo czasu od kiedy Microsoft dokonał ostatniej aktualizacji swojego pakietu Office na komputery Mac. OneNote jako jedyna aplikacja nadąża za duchem czasu, ale każda inna aplikacja pakietu Microsoft ma wciąż datę “2011” w swojej nazwie. Na szczęście, nowe przecieki sugerują, że kolejna wersja Office dla OS X może być już całkiem blisko. Chińska strona CnBeta opublikowała szereg zrzutów ekranu, które pokazują najnowszą aplikacje Microsoft Outlook.

203723

203720

203719

Klient poczty e-mail (i jego ikony) jest teraz w pełni zoptymalizowane dla wyświetlaczy Retina, a Outlook obsługuje również wyskakujące alerty i powiadomienia firmy Apple. Sądząc po screenach, Microsoft na pewno będzie dążył do jeszcze większej synchronizacji z Office 365. Wizualnie, wszystko jest nieco czystsze, z efektami przezroczystości, które powinny pomóc Office’owi lepiej wpasować się w działanie OS X Yosemite.

Wzmianki o kolejnej ważnej aktualizacji pakietu Office pojawiały się już kilkukrotnie nawet w tym roku. Microsoft obiecał co prawda aktualizację pakietu na Mac po wydaniu wersji swojego pakietu na iPada jednak żadne konkrety do tej pory się nie pojawiły.© 2018 AppleWorld