Wymienione baterie w Samsungu Galaxy Note 7 również stają w płomieniach

Wymienione baterie w Samsungu Galaxy Note 7 również stają w płomieniach

160927142551-samsung-note-7-fire-1-780x439-780x439

Samsung bez wątpienia miał nadzieję, że po wycofaniu z rynku Galaxy Note 7 jego koszmar się skończy po tym jak pierwsza partia urządzeń stawała w płomieniach bądź nawet wybuchała podczas procesu ładowania.

Niestety, wygląda na to, że problem wciąż się pojawia i to w urządzeniach, które są już wymienione a przekonał się o tym w tym tygodniu jeden z chińskich pracowników branży technologicznej.

Dwudziesto pięcioletni Hui Renjie mówi, że zamówił Samsunga Galaxy Note 7 w niedzielę i otrzymał go jeszcze tego samego dnia. Jednak, kiedy podłączył go do ładowania na noc, zaczął się z niego wydobywać czarny dym, a następnie telefon stanął w płomieniach.

“Kontaktujemy się z klientem i przeprowadzamy dokładną analizę urządzenia, które otrzymał” powiedział Samsung w oficjalnym oświadczeniu.

To nie jest pierwszy raz, kiedy słyszymy o możliwych problemach w wymienionych już telefonach Note 7. Wczoraj pojawiły się doniesienia mówiące, że wymienione urządzenia szybko przegrzewają się i rozładowują. W następstwie tych doniesień, przedstawiciel Samsunga skomentował fakt, że problemy dotykają “pojedynczych przypadków” i są “całkowicie nie związane z baterią.”

Samsung podobno w pośpiechu pracował nad rozwojem swojego Note 7, starając się zdobyć przewagę konkurencyjną w stosunku do iPhone’a 7. Nie przyniosło to jednak dobrego skutku. Jak informowaliśmy wczoraj, wielu zawiedzionych klientów Samsunga po całej aferze zdecydowało się na zakup iPhone’a 7 Plus, który między innymi z tego powodu doświadcza opóźnień w realizacjach zamówień.© 2018 AppleWorld