Xtorm wypuszcza podstawkę ładującą Wireless Fast Charging Pad do iPhone'a 8 i iPhone'a X z funkcją szybkiego ładowania

Xtorm wypuszcza podstawkę ładującą Wireless Fast Charging Pad do iPhone’a 8 i iPhone’a X z funkcją szybkiego ładowania

Firma Xtorm, producent mobilnych rozwiązań ładowania, wypuściła swoją podstawkę ładującą do bezprzewodowego ładowania smartfonów. Urządzenie o nazwie Wireless Fast Charging Pad (Qi) Freedom działa w technologii Qi, a dzięki 10W wyjściu ładuje smartfony trybie szybkiego ładowania.

Fast Charging jest idealnym rozwiązaniem do bezpiecznego ładowania smartfonów, które obsługują technologię Qi czyli nowych modeli telefonów iPhone 8 oraz iPhone X bez użycia kabla. Moc wyjściowa 10W w ładowarce Freedom jest unikalna i łączy się ze stylowym wyglądem.

Stylowa i kompaktowa

Ciekawe detale ze skóry i zwarta konstrukcja nadają ładowarce Charging Pad stylowego wyglądu. Sama podstawka nie zajmuje dużo miejsca na biurku czy szafce i jest idealna do codziennego użytku w domu lub biurze.

Podstawka Wireless Fast Charging doskonale uzupełnia obecny zestaw bezprzewodowy firmy Xtorm i pozwala firmie lepiej sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na bezprzewodowe rozwiązania ładowania.

Cena i dostępność

Sugerowana cena detaliczna Wireless Fast Charging Pad Freedom wynosi 39 Euro. Urządzenie jest dostępne w różnych sklepach internetowych i na Xtorm.eu. Firma Xtorm oferuje dwuletnią gwarancję i nieograniczoną pomoc techniczną dla wszystkich swoich produktów.

O firmie Xtorm

Firma Xtorm została założona w 2008 roku i jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories B.V. z siedzibą w Houten (NL). Firma Xtorm projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne uniwersalne rozwiązania ładowania mobilnego. Ofertę uzupełniają również produkty Xtorm Business. Produkty Xtorm są nowoczesne, przyjazne dla użytkownika i wyprodukowane w najwyższej jakości. Oferta Xtorm jest obecnie dostępna w 57 krajach na całym świecie. Więcej informacji na stronie www.xtorm.eu.


© 2020 AppleWorld