Zabezpiecz wyświetlacz iPhone'a szklaną warstwą ochronną

Zabezpiecz wyświetlacz iPhone’a szklaną warstwą ochronną

 

Mimo, że szklany ekran iPhone’a wykonany jest z zaawansowanego technologicznie szkła Gorilla, w przeciwieństwie do twierdzenia Steve Jobs nie jest zupełnie odporny na zarysowania. Istnieje wiele produktów zabezpieczających ekran przez zarysowaniami, ale i one wkrótce same ulegają porysowaniu. 

Alternatywę przedstawia nam firma Spigen, która wydała specjalną wersję zabezpieczenia wyświetlacza telefonu w postaci hartowanego szkła. Ta cienka wartwa o 0,4 mm grubości daje dodatkową warstwę ochroną dla naszego iPhone’a. Dopasowuje się idealnie do wyświetlacza, chroniąc go przed uszkodzeniem i porysowaniem. Spigen twierdzi, że szkło jest specjalnie wzmocnione w celu zwiększenia absorpcji wstrząsów i jest trzy razy silniejsze niż standardowe folie ochronne PET. Ponieważ jest to szkło hartowane, jeżeli jakimś sposobem ulegnie zniszczeniu, rozpada się na mniejsze kawałki, które nie są ostre.

SGP iPhone GLAS.t 4 Screen Protector jest dostępny za 27,99 dolarów plus koszty przesyłki na stronie internetowej Spigen.© 2018 AppleWorld