Zamówienia na ekrany iPadów 3 sięgają 3 milionów sztuk

Zamówienia na ekrany iPadów 3 sięgają 3 milionów sztuk

Published by in iPad on Listopad 18th, 2011

Według wielu źródeł premiera nowego iPada będzie miała miejsce na początku przyszłego roku. Serwis Digitimes podaje, że Apple zredukowało zamówienia na wyświetlacze do iPada 2, aby nadążyć z produkcją ekranów do kolejnej wersji tabletu.

W trzecim kwartale roku Apple podniosło ilość zamówionych ekranów do iPada 2. W czwartym kwartale liczba ta została zmniejszona, co wiąże się z przygotowaniem kolejnego modelu urządzenia. Dostawcy ekranów – firmy LG, Sharp oraz Samsung do końca tego miesiąca mają wyprodukować prawie 3 miliony wyświetlaczy przeznaczonych do nowego iPada. Już w październiku producenci dostarczyli milion ekranów, w listopadzie tempo produkcji wzrosło dwukrotnie.

Panele dotykowe pozostają niemal niezmienione, nadal produkowane są przez Wintek oraz TPK. Składanie urządzeń ma się rozpocząć w styczniu przyszłego roku w fabrykach Foxconn. W ten sposób iPad 3 mógłby być wprowadzony do sprzedaży na wiosnę, podobnie, jak poprzednie generacje. W informacjach od Digitimes ponownie pojawiają się wzmianki na temat mniejszej wersji tabletu z ekranem o przekątnej 7,85 cala.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...