Zdjęcia w słabym oświetleniu wykonane iPhone'em 7 Plus podczas U.S. Open

Zdjęcia w słabym oświetleniu wykonane iPhone’em 7 Plus podczas U.S. Open

usopen_iphone_030-800x600

Po udostępnieniu zbioru zdjęć wykonanych iPhone’em 7 Plus podczas wczorajszego meczu Titans-Vikings, prezes Apple Tim Cook umieścił na Twitterze kolejnego linka do zdjęć wykonanych nowym 5,5-calowym iPhone’em firmy Apple, tym razem prezentując kilka przykładów zdjęć w słabym oświetleniu.

usopen_iphone_034-800x600

Nowy zestaw zdjęć został wykonany przez fotografa ESPN Landona Nordemana podczas US Open. Według publikacji “autofokus i ekspozycja wypadła nadzwyczaj dobrze w różnych warunkach oświetleniowych”

usopen_iphone_016-800x578

Lepsze zdjęcia przy słabym oświetleniu zostały podkreślone przez firmę Apple w pierwszej reklamie iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus. Poprawa zdjęć w gorszym oświetleniu, jak również wyraziste i jaśniejsze zdjęcia powstają dzięki 28mm, 12-megapikselowej kamerze iPhone’a 7 z optyczną stabilizacją obrazu. Przyczynia się do tego także większy otwór przysłony f/1.8 sześcioelementowego obiektywu, szerokie przechwytywanie kolorów oraz udoskonalony procesor sygnałowy Apple.

usopen_iphone_025-800x562

IPhone 7 Plus posiada wszystkie te cechy, z dodaniem drugiego 12-megapikselowego 56mm teleobiektywu z przysłoną f/2.8 oraz nowym i bardzo szczegółowym 2x zoomem optycznym. Nordeman opisał swoje zdjęcia jako “zaskakujące momenty z unikalnych perspektyw, z wykorzystaniem koloru i kompozycji bez rozpraszania podmiotu”.

Pełną kolekcję zdjęć wykonanych przy użyciu iPhone’a 7 Plus podczas US Open możecie obejrzeć tutaj.© 2018 AppleWorld