Zdjęcie plastikowego opakowania z nazwą 'iPhone 5C'. Czy to właśnie tani iPhone?

Zdjęcie plastikowego opakowania z nazwą ‘iPhone 5C’. Czy to właśnie tani iPhone?

Published by in iPhone on Lipiec 30th, 2013

iPhone-5C_tani iPhone

Na chińskiej stronie WeiPhone pojawiły się zdjęcia pokazujące plastikowe opakowania oznaczone nazwą “iPhone 5C”. Jeśli opakowanie jest prawdziwe, a nie zostało jeszcze potwierdzone się, to może być przeznaczone na wyczekiwanego tańszego iPhone’a z tworzywa sztucznego. Zdjęcia zostały po raz pierwszy zauważone przez francuską stronę  Nowhereelse.fr.

Oznaczenie “C” według przypuszczeń może odnosić się do różnych opcji kolorów dostępnych dla prawdopodobnego, tańszego urządzenia.

Patrząc na zdjęcie, wydaje się, że opakowanie zrobione jest z białego plastiku, które pomieści urządzenie i związane z nim akcesoria i dokumentację. Przednia pokrywa, nie pokazana na zdjęciu prawdopodobnie może być prześwitująca, pokazując różne opcje kolorów samego urządzenie, tak jak jest to w przypadku iPodów.

Liczba zdjęć ukazujących plastikową tylną obudowę rzekomo przeznaczoną dla tańszego iPhone’a staje się w ostatnich tygodniach coraz większa, więc jest bardzo prawdopodobne, że Apple wypuści go wraz z iPhone’em 5S jeszcze w tym roku.

Fora WeiPhone są dość częstym źródłem plotek o Apple, choć sama strona nie często informuje o nich, co sprawia, że trudno jest określić wiarygodność tego zdjęcia. Plastikowy wygląd opakowania oraz oficjalna nazwa “iPhone 5C” dobrze komponuje się z plastikowym iPhone’em, a całość staje się coraz bardziej sensowna i prawdopodobna.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld