Zdjęcie po zdjęciu pokazuje poprawę aparatu w iPhone'ie na przestrzeni lat

Zdjęcie po zdjęciu pokazuje poprawę aparatu w iPhone’ie na przestrzeni lat

Rzecz, którą na pewno Apple będzie udoskonalał i poprawiał w każdej kolejnej wersji swojego iPhone’a jest aparat. Oryginalny pierwszy iPhone miał wbudowany 2-megapikselowy aparat, który nie był za dobry w robieniu zdjęć. Jednak już dwie edycje później w iPhone’ie 3GS nastąpiła ogromna poprawa. 5-megapikselowy aparat w iPhone’ie 4 otrzymał mnóstwo pochwał, ale jego 8-megapikselowy następca w iPhone’ie 4S jest jeszcze bardziej zachwycający.

Lisa Bettany, deweloperka jednej z najbardziej popularnych aplikacji fotograficznych na iPhone’a  – Camera+, mówi, że urządzenie “przyćmiewa” wiele wysokiej klasy aparatów kompaktowych dostępnych na rynku.

Bettany napisała świetny artykuł na stronie internetowej Camera+, który pokazuje zmiany w aparacie iPhone’a i to jak każda generacja robi lepsze zdjęcia od poprzedniej. Jak widać z obrazka poniżej, istnieje ogromna różnica między zdjęciami zarejestrowanymi przez pierwszy iPhone, i tymi zrobionymi przez najnowsze urządzenie firmy Apple.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Bettany na stronie internetowej, aby zobaczyć porównanie zdjęć wykonanych na iPhone’ie 4S i tych, które zostały wykonane na dwóch wysokiej klasy aparatach fotograficznych firmy Canon. Wyniki są naprawdę imponujące.© 2018 AppleWorld