Zdjęcie wczesnej wersji "płaskiego" interfejsu iOS 7

Zdjęcie wczesnej wersji “płaskiego” interfejsu iOS 7

ios7logo

Od kilku miesięcy już wiemy, że Jony Ive nadzoruje przeprojektowanie interfejsu użytkownika w systemie iOS 7, usuwając oznaki połysku na korzyść “płaskiego” wyglądu.

iDownloadBlog opublikował zdjęcie tego, co może być nowym ekranem głównym w iOS 7. Mimo że ciężko jest potwierdzić autentyczność zdjęcia tak złej jakości, to serwis 9to5Mac zdaje się wierzyć, że jest to prawdopodobna, wczesna wersja alfa systemu iOS 7. Strona publikuje na Twitterze swoją wersję tego samego obrazu, twierdząc, że “wiele rzeczy zmieniło się od tego momentu.”

ios7icons

Jeśli spojrzymy na obecny wygląd ikon aplikacji, to wydaje się, że każda z nich została zaprojektowana przez inny zespół. Prawie każda z nich ma inny wygląd. Nie mają zunifikowanych funkcji, aby móc je jakoś powiązać. Niektóre z nich mają połysk, niektóre z nich nie. Niektóre z nich mają ramkę, niektóre z nich nie, itd …

Z tego co widzieliśmy, uważamy, że dotyk Jony Ive’a w iOS 7 ujednorodni wygląd ikon aplikacji Apple.

Jak zauważył serwis TechCrunch wydana dziś aplikacja iOS WWDC jest zapowiedzią tych wszystkich zmian. Autor twierdzi, że aplikacja jest bardziej “płaska” niż jej poprzednie wersje w latach ubiegłych. Nowy iOS 7 ma zostać zaprezentowany na konferencji Apple Worldwide Developers Conference w przyszłym tygodniu.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld