Złoty Goophone i5S, dla każdego, kto chciałby złotego iPhone'a z systemem Android

Złoty Goophone i5S, dla każdego, kto chciałby złotego iPhone’a z systemem Android

Goophone i5S

Odkąd pierwszy iPhone pojawił się na scenie w 2007 roku , chińscy producenci rozpoczęli nieustające próby produkowania jego klonów. Jeden z producentów w szczególności zobaczył ogromne możliwości klonowania tego popularnego urządzenia i jest prawdopodobnie najbardziej popularny wśród wszystkich iPhone’owych producentów podróbek.

Goophone , w przeciwieństwie do innych, korzysta z otwartego systemu operacyjnego Google. Przez kilka lat wydawał iPhone’o-podobne urządzenia z systemem Android, ale z mocno dopracowaną nakładką wyglądającą z wierzchu jak iOS. Widząc okazję wielkiego zapotrzebowania na złotego iPhone’a 5S, wydał właśnie swoją wersję złotego Goophone i5S. Jego konstrukcja jest niemal identyczna jak iPhone 5S, z wyjątkiem braku czytnika linii papilarnych Touch ID. Choć i tak wygląda jakby był.

Tak więc, jeśli jesteś jednak fanem Androida skrycie zazdrosnym o wygląd iPhone’a to może to być idealne urządzenie. Tyle tylko, że chyba działa strasznie i nie jest nawet w przybliżeniu tak solidnie wykonany jak iPhone.© 2018 AppleWorld