Zmień swojego iPhone'a lub iPada w telewizor z Elgato EyeTV Mobile

Zmień swojego iPhone’a lub iPada w telewizor z Elgato EyeTV Mobile

Czy chcielibyście móc zabrać ze sobą telewizor gdziekolwiek się wybieracie? Czy nie byłoby miło, gdyby telewizor był po prostu w Waszej kieszeni? Tak, Elgato’s EyeTV Mobile jest właśnie tym co Wam to umożliwi.

EyeTV Mobile jest maleńkim adapterem podłączanym do iPhone’a 4S, iPada 2, lub iPada trzeciej generacji poprzez złącze dokujące i umożliwia urządzeniom iOS odtwarzanie telewizji na żywo. Urządzenie zbiera sygnał z napowietrznych anten dzięki czemu może być stosowany wszędzie. Ten malutki tuner pozwala złapać sygnał, nawet wtedy gdy jesteście w podróży. EyeTV Mobile będzie dostępny we wrześniu za około 143 dolary.

Jeśli jesteście wciąż użytkownikami urządzenia z systemem Android, możecie się zainteresować EyeTV Micro, który także ukaże się we wrześniu i będzie kosztował w przybliżeniu 87 dolarów. To urządzenie używa portu Micro USB, dzięki czemu może być używane nawet z Windowsem i OS X. Należy pamiętać, że urządzenie z systemem Android będzie musiało posiadać co najmniej dwurdzeniowy procesor i musi działać na systemie Android w wersji Ice Cream Sandwich lub nowszym.

[contentblock id=1 img=adsense.png]© 2018 AppleWorld