Microsoft wprowadza nową, świąteczną reklamę Surface Pro 3 znów porównującą się do MacBooka Air

Microsoft wprowadza nową, świąteczną reklamę Surface Pro 3 znów porównującą się do MacBooka Air

Published by in Mac on Listopad 17th, 2014

Microsoft Surface 3 vs MacBook Air

Microsoft wypuścił wczoraj najnowszą z serii reklamę porównujących Surface Pro 3 do MacBook’a Air Apple. Nowa reklama, zatytułowana „Winter Wonderland”, porównuje i przeciwstawia sobie dwa urządzenia w rytm świątecznej melodii.

Reklama jak zawsze stara się pokazać jak potężnym urządzeniem jest Surface Pro 3 w porównaniu do MacBooka Air. Oferując podobną wydajność stara się podkreślić jego inne cechy jak chociażby wsparcie wprowadzania rysikiem. Microsoft podkreśla także zastosowanie nóżki dołączanej do Surface Pro jak i ekranu dotykowego jako głównych zalet nad linią MacBook’a Air. Ostatecznie, reklama podkreśla możliwość zastosowania Surface Pro 3 jako tabletu po odłączeniu go od klawiatury, oraz jego szereg portów pomocniczych takich jak porty USB. Reklama kończy się stwierdzeniem użytkownika MacBook Air „Myślę, że lubię twojego Surface Pro 3”. Czy rzeczywiście aż tak?

Od czasu ogłoszenia Surface Pro 3 w maju, firma Microsoft wydała kilka reklam porównujących urządzenie do MacBooka Air. Po raz pierwszy pojawiły się one w sierpniu, najprawdopodobniej w związku ze zbliżającym się okresów powrotu do szkoły. Microsoft porównywał także MacBook’a Air z Lenovo Yoga 3 w innej reklamie wydanej na początku tego miesiąca.

 • Kamil

  Po 2 msc użytkowania windows będzie się zacinał i koniec z „Super” bajerami które będą tylko irytować mała wydajnością. Przerobiłem windowsa milion razy chyba jak każdy i zawsze po kilku miesiącach użytkowania były z nim problemy. A z mac-iem? NOPE działa jak nowy wyjęty z pudełka użytkowany tak samo jak poczciwy PC-et z windowsem tyle w temacie i jeszcze przytoczę jedno „Jak coś jest do wszystkiego do jest do niczego”

  • Maciej

   Z OSX są inne problemy, brak softu, brak gier, problemy jak się zainstaluje oprogramowanie third party przez homebrew czy inne package managery. No i przede wszystkim brak Visual Studio….
   Mam macbooka pro 13″ retina mid 2013, iMac 27″ mid 2014 ssd256gb, jestem zadowolony ze sprzętu, ale korzystam z obu systemow. Takie czasy.

   • Kamil

    Jeżeli kupujesz maca to wiesz na co się decydujesz. Moim zdaniem jest to sprzęt dla dojrzałych użytkowników. W dzisiejszych czasach konsole są do grania przynajmniej jak dla mnie. Mac-i to sprzęt bardziej biurowy, dla DJ-i gdyż są stabilne i niezawodne. Jeżeli chodzi o braki softu to wychodzi go coraz więcej i ta tendencja na pewno się utrzyma.

    • janusz

     Gdyby tak ktoś jeszcze doszedł jak się ta reklama cudeniek w rodzaju 2 albo 3 w jednym przełożyła na wyniki sprzedaży – oczywiście w zestawieniu z wyśmiewanym MBA….

    • Maciej

     Konsole są dla casualowych graczy, za duży input lag no i gamepad… Pro gracze grają na klawiaturze + myszce, zresztą widać jak firmy prześcigają się wypuszczając co chwile to nowy sprzęt dla graczy.
     OSX poza biurem i programowaniem (c++, obj-c, swift) dla mnie nie ma użytku. Muszę mieć 2 systemy. Nawet nie ma możliwości przęłączania ekranu, tylko extend….

© 2017 AppleWorld