Microsoft wypuszcza nową reklamę porównującą MacBook Air do laptopa Lenovo Yoga 3 Pro

Microsoft wypuszcza nową reklamę porównującą MacBook Air do laptopa Lenovo Yoga 3 Pro

Published by in Mac on Listopad 3rd, 2014

MacBook Air vs Yoga 3 Pro

Microsoft wypuścił dziś nową reklamę ukierunkowaną w MacBook’a Air i porównującą go do laptopa Lenovo Yoga 3 Pro. Najnowszy spot, który zatytułowany jest “Let’s Dance”, prezentuje krok po kroku oba laptopy i podkreśla różnice pomiędzy wyglądem i funkcjonalnością obu modeli.

Microsoft na początku zwraca uwagę na grubość obu urządzeń, pokazując, że MacBook Air ma 17mm grubości natomiast Yoga 3 Pro ma 13mm grubości. Następnie oba laptopy są przedstawione z pozycji “tablet” i “namiot”, prezentując zdolność Yoga 3 Pro do odwracania wyświetlacza wokół własnej osi, podczas gdy MacBook Air nie jest w stanie tego zrobić. Microsoft w końcu podkreśla dotykowy wyświetlacz Yogi 3 Pro, gdzie MacBooku Air oczywiście tej zdolności nie posiada.

Nowa reklama jest kontynuacją serii, jaką Microsoft wypuścił w sierpniu w związku z premierą Surface Pro 3 także ukierunkowane na MacBook’a Air. Wtedy pokazał wszechstronność i moc tabletu w porównaniu do laptopa Apple. Firma Microsoft wydała również kilka reklam porównujących swojego wirtualnego asystenta głosowego “Cortana” w Windows Phone do wirtualnego asystenta Siri firmy Apple w iOS, pokazując brak możliwości jego integracji z wieloma aplikacjami i brakiem możliwości wykonywania zadań kontekstowych.© 2018 AppleWorld
Loading...