Apple obniża ceny monitorów LG 4K i 5K o 25 procent

Apple obniża ceny monitorów LG 4K i 5K o 25 procent

Published by in Mac on Listopad 5th, 2016

monitor-lg-ultrafine-5k

Wraz ze spadkiem cen wszystkich adapterów USB-C, aby pomóc nowym właścicielom MacBooka Pro przejście na USB-C w bardziej przystępnej cenie, Apple wprowadził także pewne znaczące obniżki cen na monitory 4K i 5K LG UltraFine, które zostały ogłoszone podczas październikowego eventu związanego z premierą nowych komputerów Mac.

Monitor LG UltraFine 5K jest obecnie wyceniony na 4 489 złotych czyli ponad 1 200 złotych mniej od jego pierwotnej ceny.

Monitor LG UltraFine 4K jest obecnie wyceniony na 2 429 złotych czyli ponad 700 złotych mniej od jego pierwotnej ceny.

Każdy z monitorów LG UltraFine został zaprojektowany we współpracy z Apple do pracy z nowym MacBookiem Pro. Wyświetlacze podłącza się do nowych komputerów Pro przez port Thunderbolt 3 i posiada on wbudowane dodatkowe trzy porty USB-C, możliwość ładowania podłączonych do niego urządzeń, głośniki stereo, szeroką gamę kolorów (P3) a monitor 5K również kamerę i mikrofon.

Monitor LG 4K jest już dostępny w sprzedaży w internetowym sklepie Apple Store i trafi do klientów w ciągu pięciu do siedmiu tygodni. Monitor 5K nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży a Apple planuje wprowadzić go w grudniu.

Specjalne ceny monitorów obowiązują do końca roku.© 2018 AppleWorld