Czy iPhone 5 ukaże się we wrześniu-październiku?

Czy iPhone 5 ukaże się we wrześniu-październiku?

Published by in iPhone on Luty 21st, 2012

Japoński blog Macotakara pisze, że dowiedział się z “wiarygodnych” źródeł, że Apple planuje kolejną premierę iPhone’a na wrzesień lub październik tego roku, kontynuując odejście od prezentacji nowości w połowie roku i podtrzymując w ten sposób 12-miesięczny cykl aktualizacji dla iPhone’a 4S.

Raport twierdzi również, że okres ten jest częścią długoterminowego planu Apple związanego z kolejnymi premierami nowych iPhone’ów.

Według Azjatyckiego wiarygodnego źródła, następny iPhone ukaże się we wrześniu lub październiku, a cykl ten wydaje się być zaplanowany na lata.

Serwis MacRumors słyszał o podobnym terminie od przedstawiciela dostawcy części do iPhone’a, wskazując w kierunku wprowadzenia nowego sprzętu właśnie we wrześniu. Trzecim źródłem, które twierdzi podobnie jest też iMore, który w zeszłym tygodniu poinformował, że Apple przygotowuje start obsługi LTE wraz z premierą iPhone’a 5 w październiku. Źródło to najwyraźniej także podaje dokładną datę 7 marca jako datę wydarzenia medialnego związanego z premierą iPada 3. Choć Apple oficjalnie nie ogłosił jeszcze premiery iPada 3, termin taki został potwierdzony przez dobrze poinformowanego Jima Dalrymple z The Loop.

Twierdzenia o wypuszczeniu we wrześniu lub październiku nowego iPhone 5 jest jednak sprzeczne z wcześniejszymi plotkami, które twierdziły, że firma Apple zaprezentuje nowe urządzenie latem tego roku na Worldwide Developers Conference w San Francisco. To wydarzenie ma się odbyć 11-15 czerwca tego roku, co oznaczałoby, trwający zaledwie osiem miesięcy cykl życia iPhone’a 4S. To zdecydowanie zbyt krótko. W konsekwencji, uważa się, że Apple rzeczywiście przetrzyma premierę iPhone’a 5 na jesień tego roku, tak jak to miało miejsce w 2011 roku.

Tagi:


© 2018 AppleWorld