Kamera iPhone'a 6 z elektroniczną stabilizacją obrazu i większym rozmiarem piksela

Kamera iPhone’a 6 z elektroniczną stabilizacją obrazu i większym rozmiarem piksela

aparat iPhone 6

Według najnowszych informacji udostępnionych na stronie Weibo poprzez analityka Sun Chang Xu, Apple może planować użyć w iPhone’ie 6 elektronicznej stabilizacji obrazu zamiast optycznej stabilizacji obrazu. Xu sugeruje, że kamera iPhone’a 6 będzie mogła pochwalić się większym rozmiarem piksela 1,75 um w porównaniu do 1,5 um wielkości piksela w aparacie iPhone’a 5S, co skutkowałoby wyższą jakością obrazu, jak i większą ilością pochłanianego światła.

Wcześniejsze doniesienia mówiły, że Apple stara się zintegrować optyczną stabilizację obrazu w iPhone’ie 6, jednak dodanie elektronicznego systemu stabilizacji obrazu pozwoliłoby, aby urządzenie miało szczuplejszy aparat, który nie wystaje poza obudowę. Do tego pory liczba rzekomych zdjęć iPhone’a 6, w tym teoretycznie pochodzące z fabryki Foxconn przedstawiały iPhone’a 6 z lekko wystającą kamerą.

Xu również wcześniej informował na swoim koncie Weibo, że iPhone 6 będzie posiadał czujniki ciśnienia, temperatury i wilgotności, a iWatch wykorzysta czujniki optyczne do pomiaru tętna i poziomu tlenu.

[contentblock id=1 img=iframe.png]© 2018 AppleWorld
Loading...