Microsoft wprowadza nową, świąteczną reklamę Surface Pro 3 znów porównującą się do MacBooka Air

Microsoft wprowadza nową, świąteczną reklamę Surface Pro 3 znów porównującą się do MacBooka Air

Published by in Mac on Listopad 17th, 2014

Microsoft Surface 3 vs MacBook Air

Microsoft wypuścił wczoraj najnowszą z serii reklamę porównujących Surface Pro 3 do MacBook’a Air Apple. Nowa reklama, zatytułowana “Winter Wonderland”, porównuje i przeciwstawia sobie dwa urządzenia w rytm świątecznej melodii.

Reklama jak zawsze stara się pokazać jak potężnym urządzeniem jest Surface Pro 3 w porównaniu do MacBooka Air. Oferując podobną wydajność stara się podkreślić jego inne cechy jak chociażby wsparcie wprowadzania rysikiem. Microsoft podkreśla także zastosowanie nóżki dołączanej do Surface Pro jak i ekranu dotykowego jako głównych zalet nad linią MacBook’a Air. Ostatecznie, reklama podkreśla możliwość zastosowania Surface Pro 3 jako tabletu po odłączeniu go od klawiatury, oraz jego szereg portów pomocniczych takich jak porty USB. Reklama kończy się stwierdzeniem użytkownika MacBook Air “Myślę, że lubię twojego Surface Pro 3”. Czy rzeczywiście aż tak?

Od czasu ogłoszenia Surface Pro 3 w maju, firma Microsoft wydała kilka reklam porównujących urządzenie do MacBooka Air. Po raz pierwszy pojawiły się one w sierpniu, najprawdopodobniej w związku ze zbliżającym się okresów powrotu do szkoły. Microsoft porównywał także MacBook’a Air z Lenovo Yoga 3 w innej reklamie wydanej na początku tego miesiąca.© 2019 AppleWorld